GGD waarschuwt voor bastaardsatijnrupsen: ‘Ze zorgen voor jeuk en huiduitslag’ – Maarnse Apotheek – Maarn

Maarnse Apotheek

Maarnse Apotheek

De Maarnse Apotheek is een zelfstandige apotheek in het gezondheidscentrum Maarn horende bij de Doornse Apotheek in Doorn. Wij hebben hierdoor maar een kleine voorraad. Bestel tijdig zodat wij het in onze andere vestiging centraal kunnen klaar maken.

vragen?

Uw apotheek in Maarn

Onze apotheek vindt het belangrijk dat de patiënt goed begeleid wordt. Met vragen kunt u op verschillende manieren bij ons terecht: via de website, telefonisch en via persoonlijk contact in de apotheek. Voor achtergrondinformatie over bijvoorbeeld medicijnen, de bijwerkingen, aandoeningen kunt u ook terecht op onze website.

GGD waarschuwt voor bastaardsatijnrupsen: ‘Ze zorgen voor jeuk en huiduitslag’

Bastaardsatijnrupsen zorgen in verschillende kust- en duingebieden voor flinke overlast. De brandharen van de rups kunnen klachten veroorzaken als heftige jeuk, huiduitslag en irritatie aan de ogen. Ook dieren kunnen klachten krijgen, meldt de GGD.


Lees het hele artikel op: gezondheidsnet.nl
Publicatiedatum: 11-05-2023


Terug naar overzicht